Kelionė į vandens parką

vandens parkasTaigi, vandens parkas tampa tikra svajone kiekvienam vaikui, o taip pat tai tampa realybe, o kartais ir rutina tiems, kurie per daug atostogauja. Mums tai buvo išsvajotas ir malonus pasirinkimas. Žinojome, kad vandens parkas Druskininkai jau seniai yra geromis kainomis, kai perki apsilankymą per akcijų puslapį. Nusprendėme pasinaudoti tokiomis privilegijomis ir nuvykti ten dar šį vakarą.

Pasiruošimas kelionei

Aišku, kad tam, jog nuvyktume, pirmiausiai turėjome tiksliai susiplanuoti, kada mūsų kelionė bus. Nors vandens parkas atidarytas kiekvieną savaitės dieną, tačiau pramogos jame gali šiek tiek skirtis. Pirmiausiai yra kaina. Juk kaip tik savaitgaliais kainos visada būna šiek tiek aukštesnės. Norėdami pataupyti, tikėjomės, kad vandens parkas Druskininkai mums bus labai palanki vieta kaip tik ne savaitgalį, o darbo dienomis. Tačiau reikėjo mums patiems susiderinti grafiką. Vyras dirba pamainomis, taigi, reikia ištaikyti, kada nedirbs. Aš studijuoju ir taip pat  turiu tam tikrą grafiką. Taigi, pirmąsias dvi savaites vandens parkas savaitės šiokiomis dienomis atrodė tiesiog neįmanoma svajonė. Visiškai nebuvo laiko tam įgyvendinti. Mums nepavyko susiderinti laiko šiomis savaitės dienomis, reikėjo laukti dar šiek tiek. Tačiau ketvirtąją savaitę pagaliau ištaikėme dieną, kada vandens parkas (akcija) mums tapo pačia geriausia kelionės kryptimi.

Kelionės eiga

Kelionės rytą abu atsikėlėme gana anksti, be jokio nereikalingo žadintuvo atidėliojimo. Tiesa, man kažkodėl pasirodė, kad mūsų laukia vandens parkas Birstone, tačiau gana greitai supratome, kad aš susimaišiau. Tad buvo juokinga ir linksma žinoti, kad kartais smegenys iškrečia visišką nesąmonę. Koks dar vandens parkas Birstone, jeigu planavome keliauti į Druskininkus.

Atsikėlę nuėjome į dušą, nes, nors ir vykome į kelionę, kurioje laukė vandens pramogos, tačiau vis tiek reikėjo nusiprausti iš anksto. Nesinori vandens parką išnaudoti kaip kažkokią vietą nusiprausimui. Net jeigu vandens parkas (akcija) yra pigiau atidarytas. Paskui aš greitai sudėjau nedidelį maisto krepšį. Įdėjau daugiau lengvų užkandžių, nes nesinorėjo atvykti į kurortą apsvaigus ir nesuprantant, kas vyksta. Kai labai daug prisivalgau, tai tiesiog nieko daugiau nenoriu, tik gulėti kur nors pasislėpus. Todėl lengvi užkandžiai ir dar lengvesni pusryčiai leido pajusti tiek energijos, kiek jos ir reikia, prieš vykstant į tokią kelionę. Automobilyje, jau važiuojant, buvo puiki, net pakili nuotaika. Mes klausėme muzikos, dainavome, buvo linksma ir smagu. Vienu metu išsigandau, kad vandens parkas bilietai liko namuose ant stalelio. Tačiau paskui radau viską rankinėje. Tai baimė, kuri mane užklumpa visada, kai kažkas svarbaus vyksta. Visada bijau, kad būsiu nepasiėmusi paso, pinigų ar kažko kito svarbaus, reikalingo pramogai, kuria susidomiu.

Linksmybės vandens parke

Galų gale, vandens parkas „Grand SPA Lietuva“ buvo pasiektas. Pateikėme savo internete pirktus kuponus – bilietus, ir pradėjome savo nepaprastai malonias dvi valandas. Vyras prieš tai buvo sakęs, kad dviejų valandų jam per akis pakanka linksmybėms baseinuose ir čiuožinėjant nuo tų įvairių vamzdžių, tačiau aš žinojau, kad taip pat noriu ir nueiti į pirtis. Atrodo, kad pirtys visada labiausiai traukia moteris. Vyrai labiau mėgsta eiti ė tokias pirtis, kuriose gali sėdėti su alaus pilnomis skardinėmis ir alaus pilnais pilvais. O šios vandens pramogų parke esančios pirtys yra tiesiog moterų svajonė. Čia niekas neblevyzgoja ir negeria alaus, tačiau džiaugiasi nuostabiu poilsiu su įvairiais kvapais, procedūromis, pylingu. Galima dėtis molio, medaus ir kitokias kaukes ir būnant pirtyje pasidžiaugti, kaip oda darosi vis gražesnė, švaresnė ir nuostabesnė.