Kokio interneto plano jums pakanka?

Interneto planai, kaip ir interneto vartotojai, gali būti labai įvairūs. Jie skiriasi, ir ne veltui. Tie, kas sudarinėja skirtingus planus, tikrai žino: yra žmonių su skirtingais poreikiais, o jeigu juos patenkinti nesunku, tai kodėl gi to nepadarius? Tad kalbiname įvairius skirtingus žmones ir klausiame jų: kokie interneto planai Vilniuje pakankamai patenkina jų poreikius.

Agnė, studentė

Interneto planai

Iš tiesų, man labiausiai patinka produktas pigus. Interneto planai irgi yra vienas iš tų perkamų dalykų, kuris, pirmiausiai, turi atitikti galimybes. Kas iš to, jeigu nusipirksi kažką, o paskui neturėsi pinigų kitiem poreikiam patenkinti? Taip kaip ir visa kita, taip pat ir interneto planai turi būti pagal kišenę. Kaip studentė, aš turiu tikrai nemažai visokių skirtingų poreikių, ir todėl kartais labai džiaugiuosi, kad galiu juos kaip noriu išpildyti. Labai daug visko galima gauti nemokamai tiesiog iš interneto. Aš dabar kaip tik ir kalbu apie žinias: tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų. Aš ne išimtis, ir man žinios yra labai reikalingos, aš esu tas vadinamasis žinių visuomenės vaikas. Taigi, nieko nuostabaus, kad man tikrai norisi turėti kokybišką internetą. Kuo aš galiu pasidžiaugti? Tuo, kad ten, iš kur aš perku internetą, aš tikrai nepermoku. Aš gaunu jį gerą, greitą, kokybišką, ir paskui man netenka liūdėti, kad štai, pavyzdžiui, per daug sumokėjau. Visada viskas kaip ir gerai, maždaug taip, kaip aš ir noriu, kad būtų. Taigi, man belieka tikrai labai pasidžiaugti, kad internetas nėra toks brangus, ir kad aš galiu nusipirkti jį tokį, kokio man reikia, gauti jį kokybišką, ir sumokėti galbūt visai nedaug.

Saulius, vadybininkas

Kadangi nebesu studentas, gyvenu darnų gyvenimą su šeima, tai turiu atsižvelgti į visų mūsų poreikius. Gal man pačiam pakaktų ir kažkokio minimalesnio interneto. Galiu pasakyti, kad darbe tiek daug laiko praleidžiu prie kompiuterio, kad nėra tokio jau milžiniško poreikio ir vėl sėsti prie dėžės, grįžus namo. Bet, turiu nusivilti, gyvenant šeimyninį gyvenimą, namuose vis tiek laukia ekranai. Jeigu ne man, tai kažkam kitam prireikia pasinaudoti kompiuteriu, įsijungti žaidimą, o gal tiesiog atsigulti prie televizoriaus ir žiūrėti ne tik panoramą, bet ir visus rodomus realybės šou. Aš pats mėgstu pažiūrėti nebent dokumentiką. Neseniai įsigijome ir tikrai platų ekraną, vadinamąjį plačiaekranį, su juo galima pamatyti daug ir įdomaus. Taigi, dabar jau situacija veda prie to, kad geriausi interneto planai, kaip ir geriausi visi pirkiniai iš parduotuvių, yra tokie labai, grubiai tariant, „šeimyniniai“. Tai tokie planai, kuriuose yra viskas įskaičiuota: ir internetas, ir televizija, ir kabelinė, ir viskas, ko reikia šeimos poreikiams išpildyti. Ar tai blogai? Ne, kodėl. Nepasakyčiau taip. Manau, kad tai yra gerai, kad yra tokios sąlygos tiekėjų sudarytos, kad aš taip pat galiu gauti tas paslaugas, kurių man labiausiai reikia.

Giedrė, mama

Mes išsikraustėme į kaimą, ir čia verda visai kitoks gyvenimas. Iš tikro, kai esi atitrūkęs nuo miesto, tai net ir tos informacijos mažiau norisi. Prieš išvažiuojant kaip tik galvojau, kad internetas kaime bus kaip koks išsigelbėjimas, kaip tiltas su civilizacija. Bet tiesą sakant, kai kasryt turi pasirinkimą, eiti pabėgioti prie ežero, ar pasėdėti prie kompiuterio, tai renkiesi pirmąjį variantą. Tačiau, žinoma, internetas labai reikalingas būna kitais atvejais, bet ne laisvalaikiu. Be jo neišsiverstume. Todėl mums reikia paties minimaliausio plano.