Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai į AmsterdamąAmsterdamas yra vienas gausiausiai turistų lankomų Europos miestų. Olandijos sostinė tikrai turi ką pasiūlyti: nuo naktinio gyvenimo iki gausybės įdomių turistinių objektų. Skrydziai i Amsterdama, iš Lietuvos organizuojami jau daugybę metų, sudaro sąlygas aplankyti šį išskirtinį miestą be didesnių sunkumų. Vienus nuotykių ieškotojus keliauti sugundo nebrangūs paskutines minutes skrydziai i Amsterdama, kiti renkasi čia grįžti vėl ir vėl. Ir, iš tiesų, vienos vienintelės savaitės Amsterdame nepakanka, kad pajustum tikrąją miesto dvasią. Ką verta pamatyti ir kaip suorganizuoti kelionę į šį kiek netipinį, unikalų, turistų iš viso pasaulio mėgstamą miestą?

Visi ras ką pamatyti

Amsterdamą priimta laikyti miestu, kuiame puikiai dera senovės dvasia ir urbanistinis modernumas. Šimtmečius skaičiuojanti architektūra nepaliks abejingų tuo besidominčių žmonių. Tačiau ir naktinių pramogų gerbėjai ras ką veikti – Amsterdame veikia nesuskaičiuojama daugybė klubų, barų, restoranų. Skrydziai is lietuvos i Amsterdama aktualūs ne tik prisiekusiems keliautojams, kuriuos domina Europos miestų kultūra, bet ir nuotykių ieškotojams, kuriems vietinės pramogos imponuoja labiau nei muziejai, bažnyčios ar panašūs objektai. Tiesa, pastarųjų Olandijos sostinėje gausu. Norintys aplankyti pačius žinomiausius, užtruks bent kelias dienas. Taigi, išsiruošus į Amsterdamą, svarbu iš anksto numatyti turistinį maršrutą. Tiesa, lieka susitaikyti su faktu, kad per savaitę visko pamatyti gali paprasčiausiai nepavykti. Laimei, tiesioginiai skrydziai i Amsterdama yra palyginus nebrangūs. Tikėtina, kad bent kartą apsilankius čia norėsis grįžti vėl ir vėl.

Į Amsterdamą darbo reikalais

Kaip bet kurią kitą Europos sostinę, taip ir Amsterdamą paprasčiausia pasiekti lėktuvu. Skrydziai i Amsterdama is Vilniaus ir Kauno vykdomi bent kelių skirtingų avialinijų. Štai, pavyzdžiui, air lituanica skrydziai i Amsterdama sudaro sąlygas greitai ir ypač komfortabiliai pasiekti Olandijos sostinę. Lėktuvų bilietus siūlo ir pigių skrydžių bendrovės. Bet kuriuo atveju, siekiantiems keliauti pigiau visuomet verta palaukti akcijų. Nuolaidos skrydžiams taikomos ypač dažnai. Jomis naudojasi ne tik pigesnių kelionių mėgėjai, bet ir tie, kuriems keliauti tenka darbo reikalais. Bent kelis pastaruosius metus į Amsterdamą dėl verslo keliaujantis Tomas pripažįsta, kad pats nuolat laukia akcijų ir nepraleidžia progos į Olandijos sostinę skristi su pigių skrydžių bendrovėmis: „Kadangi grafikas manęs neįpareigoja, galiu sau leisti keliauti į Amsterdamą tada, kai patogu. Be abejo, pigūs skrydziai i Amsterdama man imponuoja labiausiai. Kai tenka ten grįžti bent 3 – 4 kartus per metus, nejučia pradedi taupyti. Iki šiol nei karto nenusivyliau skrydžiu. Neteko patirti nemalonių incidentų oro uoste, skrydžių atidėjimų. Kitaip tariant, nemanau, kad pasirinkdami nebrangius skrydžius ką nors aukojame. Žinoma, galbūt skrendant į tolimas šalis viskas kiek kitaip… Tačiau tiesioginis skrydis į Amsterdamą juk trunka neilgai.“. Tomas pažymi, kad akcijas pastebi dėl to, kad… jų laukia. Vyras seka skrydžių bendrovių naujienas, tad anksti sužino apie nuolaidas lėktuvų bilietams į visas šalis: „Visi mano draugai žino – jei avialinijos paskelbė akcijas skrydžiams, aš būtinai juos informuosiu apie tai. Man pačiam aktualūs ne vien skrydziai i Amsterdama, kadangi ir šiaip esu kelionių mėgėjas. Jau nebesuskaičiuočiau, kiek pinigų skrydžiams man padėjo sutaupyti toks nuolatinis akcijų ir nuolaidų stebėjimas. Sutinku, kad kelionės yra palyginus nepigus malonumas, tačiau net ir negalint tam skirti tūkstančių eurų, visiškai realu pamatyti pasaulį: pirma, kai išmokstama sekti specialius pasiūlymus, antra, kai noras keliauti didesnis už baimę pritrūkti iki algos.“.