„Trasalio“ malonumai – pagal kiekvieno poreikius

Trakai trasalis

Trakai trasalis

Įvairiausių aktyvių ir atpalaiduojančių pramogų kompleksu pasimėgauti po darbų norisi dažnam. Smagiai laisvalaikį galima praleisti pramogų centre trakai trasalis. Po vienu stogu sutelkta daugybė skirtingus poreikius atitinkančių pramogų. Tai ir vandens procedūros bei pramogos, ir aktyvūs užsiėmimai, ir nakvynė, ir daugybė kitokios smagios veiklos. Jeigu jums patinka trakai, būtinai apsilankykite šio miesto siūlomuose įvairių pramogų centruose. Priklausomai nuo kiekvieno poreikių galima atrasti savitą veiklą, kuri padės atsipalaiduoti, pailsėti ir atgauti jėgas. Sveikatingumo komplekse trasalis galima ne tik mėgautis vandens pramogomis, bet ir užsiimti aktyvia fizine veikla, taip pat gardžiai pavalgyti, pasimėgauti saunomis, pirtimis ar grožio procedūromis. Tie, kurie nėra buvę Trakuose, bet norėtų ten apsilankyti, internete galima suvesti užklausą trasalis trakai zemelapis ir jums bus kur kas paprasčiau rasti reikiamą vietą, kurioje ketinate pramogauti su savo šeima ar draugais.

SPA

Pramogų kompleksas trakai trasalis siūlo pasimėgauti įvairiomis SPA procedūromis. Vandens kaskados, baseinai, pirtys ir kitos pramogos. Priklausomai nuo poreikių ir galimybių galima rinktis patinkančią procedūrą ar jų komplektą. Masažai, druskų kambarys, grožio procedūros – tai tik dalis procedūrų, kuriomis gali naudotis trasalis lankytojai. Kiekvienas žmogus renkasi, kokią procedūrą rinktis. Suteikiama galimybė įsigyti visą procedūrų kompleksą, skirtą vienam asmeniui ar grupei žmonių. Atsipalaiduoti puikiai padės trasalis trakai vandens parkas, kuriame smagiai pramogauja ir suaugusieji, ir vaikai. Įvairūs nusileidimo kalneliai pritaikyti skirtingo amžiaus asmenims. Mažesni kalneliai skirti vaikams, didesni – vyresniems vandens pramogų centro lankytojams. Tad šiame pramogų centre laisvalaikį galima leisti tiek su draugais, tiek su visa šeima, nes vaikams pramogų čia taip pat yra. Vandens kaskados, trakai trasalis baseinas, sūkurinės vonios padės atsipalaiduoti ir pailsėti kiekvienam.

Sportas

Norintieji aktyviai leisti laiką trakai trasalis centre taip pat ras smagių aktyvių pramogų, kurios tinka visai šeimai. Boulingas, biliardas, aerobika, treniruoklių salė ir kitos aktyvios veiklos leis išsikrauti fiziškai ir atgauti jėgas bei energiją. Jaukus trasalis trakai resort & spa hotel priims kiekvieną, kuriam norisi pabėgti nuo kasdienybės ir pasimėgauti įvairiomis pramogomis. Vandens pramogų centras, įvairiausios pirtys, sporto klubas – pasirinkimas išties nemenkas. Kiekvienas lankytojas atras jam patinkančią veiklą, kuria galėtų užsiimti poilsiaudamas „Trasalyje“. Daugeliui gerai žinomi trakai garsūs savo istorine praeitimi, tad po įvairių procedūrų galima išeiti pasivaikščioti po miestą, aplankyti Trakų pilį ir kitus lankytinas objektus. Priklausomai nuo pasirinkto komplekso priklausys ir trasalis trakai kaina, kuri tikrai yra prieinama daugeliui vartotojų. Belieka pasirinkti procedūras ir atvykti pailsėti į Trakus su draugais ar su šeimos nariais.

Apgyvendinimas

Atsižvelgdami į kiekvieno poreikius paslaugų tiekėjai siūlo pasinaudoti ir nakvyne. Jaukus trasalis viesbutis apgyvendina tiek vienviečiuose, tiek dviviečiuose kambariuose. Kiekvienas klientas gali rezervuoti kambarį pagal savo poreikius. Jaukūs ir tvarkingi viešbučio kambariai leis ramiai pailsėti ir išsimiegoti po visų procedūrų. Norintieji pamatyti, kaip atrodo pats viešbuti, internete gali pateikti užklausą trasalis trakai foto ir ras nuotraukų, kurios darytos pačiame viešbutyje. Kambariai, poilsio zonos ir visa viešbučio aplinka nuteikia jaukiai ir komfortabiliai. Čia yra ir automobilių aikštelė, kurioje lankytojai gali drąsiai palikti savo transporto priemonę. Priklausomai nuo nakvynių skaičiaus priklausys traku trasalis kainos. Tačiau jos tikrai nėra labai didelės, tad pasitaupius galima pailsėti su visa šeima ar su antrąja puse. Jaukus pramogų ir poilsio kompleksas trakai trasalis priima kiekvieną, norintį pabėgti nuo kasdienės rutinos.